לשכת מזכ''ל

מבצע צמתים : יוצאים לשטח בשישי – עושים אופוזיציה

2

אפריל 2017

אנחנו יוצאים לעשות רעש ולעשות אופוזיציה!

אופוזיציה לא עושים רק בשיחות סלון, ואפילו לא רק על ידי 'לייק' בפייסבוק. גם לא די בפעילות הפרלמנטרית המעולה שנעשית ע"י נציגנו בכנסת. אופוזיציה עושים גם * וקודם כל * בנחישות. בעקביות. בשטח.

ולכן החלטנו לצאת לקמפיין שטח נרחב של 'המחנה הציוני', אשר יושק ביום שישי הקרוב 12.5.17, בשעה 12:00, בעשרות צמתים ברחבי הארץ.

להצטרפות: http://bit.ly/2q56wYU

זה הזמן שלנו להשמיע קול. זה הזמן שלנו למלא את הצמתים בפעילות ופעילים הרוצים להילחם על המדינה שלנו, ולהיאבק להחלפת ממשלת הכישלון של הליכוד. זה הזמן שלנו לקחת את גורלנו בידינו ולא להיוותר אדישים. זה הזמן שלנו!

1 2 3

חשבנו איזו סיסמא תלווה את תחילת קמפיין השטח? על איזה כישלון של הממשלה ראוי כי נצביע? למען האמת, שלטון הליכוד רצוף בכל כך הרבה כישלונות ומחדלים, עד שלא היה פשוט כלל ועיקר להכריע.

החלטנו לפתוח עם הכישלונות של ממשלת הליכוד בשנים האחרונות בהתמודדות עם משבר הדיור ובועת הנדל"ן שהתנפחה לממדי ענק תחת שלטון נתניהו והליכוד תוך שהיא רומסת את העתיד של אזרחי ישראל, והדור הצעיר בפרט.

אל דאגה – עוד נטפל בכל כישלונות הליכוד. בביטחון; בהרס החזון הציוני; בבריאות; בהזנחת הפריפריה; בהיעדר החזון המדיני, ועוד.

לא נוותר ולא נעשה הנחות.

המבחן שלנו יהיה בהתמדה במעלה הדרך.

זה יהיה קשה – הימין לא יוותר בקלות על השלטון. וזה מחייב את כולנו להיות ממוקדים. בטוחים. להמשיך במסע בלי לגמגם ובלי למצמץ, עד שנזכה לאמון הציבור.

זוהי חובתנו להוביל את המאבק בממשלה ולהציב אלטרנטיבה בפני הציבור ואין לי ספק כי יחד נצליח להביא להחלפת הממשלה, ולתקווה חדשה לעם ישראל.

הצטרפו אלינו ביום שישי הקרוב!

ערן חרמוני

מזכ"ל המפלגה