מפלגת העבודה: "יש לחקור את קמפיין ההסתה של תנועת הליכוד"
22/04/2014
היועץ המשפטי של מפלגת העבודה עו"ד ערן מרינברג ומזכ"ל המפלגה וסגן יושב ראש הכנסת ח"כ חיליק בר פנו היום ליועץ המשפטי לממשלה על מנת שזה יחקור את קמפיין ההסתה של המטה הלאומי בליכוד שעלה הבוקר במספר עיתונים. לדברי הפונים, הקמפיין מסית וקורא לאלימות כלפי חברי כנסת בישראל.
בחירות במשמרת הצעירה
13/04/2014
המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה תעבור בחודשיים הקרובים הליך דמוקרטי, שקוף ופתוח של בחירות למוסדותיה ולראשותה. אנחנו מזמינים את כל חברי המשמרת הצעירה לקחת חלק פעיל במערכת הבחירות.
"ההנהגה הישראלית מזכירה לי את ההיבריס שלפני מלחמת יום הכיפורים"
10/04/2014
מפלגת העבודה קיימה היום כנס בשיתוף עם המכון למחקרי ביטחון לאומי תחת הכותרת - "ישראל - בין חזון מדיני לאתגר ביטחוני." הכנס נערך בהשתתפות בכירים במערכת המדינית והבטחונית של ישראל דוגמת האלוף במיל' עמוס ידלין, שר החוץ לשעבר שלמה בן-עמי, מייקל אורן ויו"ר מפלגת העבודה יצחק הרצוג.
"צעדי העונשין עליהם הכריז ראש-הממשלה מבטאים אובדן עשתונות"
10/04/2014
יו"ר מפלגת העבודה וראש האופוזיציה, ח"כ יצחק הרצוג נפגש הבוקר עם אד מיליבנד, יו"ר מפלגת הלייבור הבריטית וראש האופוזיציה. במפגש, שהתקיים בהשתתפות חברי-הכנסת של מפלגת העבודה דנו בהתפתחויות המדיניות ובנושאים כלכליים.
הודעה לחברי מפלגת העבודה - הסדרת דמי חבר
02/04/2014
הנכס הגדול ביותר של המפלגה הם חבריה. אין עוד מפלגה שיכולה להתגאות בשיח דמוקרטי ואידאולוגי כפי שמתנהל במפלגת העבודה. חברותכם במפלגה מאפשרת לכם להשפיע על עתיד המפלגה, על הרשימה לכנסת ועל סדר היום הציבורי. חברותכם והשתתפותכם חשובות לנו.
מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר איתן חי עם הצטרף למפלגת העבודה
01/04/2014
ד״ר איתן חי עם לשעבר מנכ״ל משרד הבריאות ומי שכיהן גם כמנכ״ל בתי החולים סורוקה ואסותא הצטרף אמש למפלגת העבודה. חי עם, תושב קיבוץ מגן שבעוטף עזה, היה ממייסדי מפלגת יש עתיד ואף נכלל ברשימתה לכנסת עד שהתפטר במהלך הבחירות האחרונות.
מפלגת העבודה - הסיעה החברתית ביותר בכנסת!
27/03/2014
סיעת העבודה היא הסיעה החברתית ביותר בכנסת - כך קובע דו"ח "המשמר החברתי" שפורסם היום. עוד קובע הדו"ח כי בין עשרת חברי הכנסת המובילים, שבעה הם חברי סיעתנו. אנו נמשיך לשרת אתכם נאמנה גם במושב הבא עד שנחליף את הממשלה האנטי חברתית הזאת.
מחיר המונופול \ ח"כ אבישי ברוורמן
26/03/2014
"המצב נכון לעכשיו הוא שהגז הישראלי מופק ע"י ספק מונופוליסטי המוכר לצרכנים מגוונים נטולי יכולת מיקוח. מונופולים קיימים גם במשטרים קפיטליסטים נאורים, אבל פועלים תחת פיקוח אפקטיבי וממשי על המחירים. האם לא הגיע העת שגם אנחנו ננהג על פי חוקי הכלכלה ונגן על הציבור?"