אושר במליאת הכנסת: חושפי שחיתויות במקום עבודתם, יזכו לסיוע משפטי
17/11/2014
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שניה ושלישית, הצעת חוק אשר תבטיח סיוע משפטי לחושפי מעשי שחיתות במקום עבודתם. ח"כ משה מזרחי, מיוזמי החוק: "מדובר בצעד קטן נוסף בהגנה על חושפי שחיתויות שחושפים ונותרים נטולי הגנה ראויה."
על הרכבת למצדה // אמנון זילברמן
13/11/2014
בימים האחרונים אנו חווים כמעט מידי יום מתקפת טרור ואבדן ביטחון, אשר מהווים המשך ישיר לתוצאות הרעות של מבצע צוק איתן. מלחמת עזה כזכור הסתימה ללא הכרעה צבאית או פתרון פוליטי צופה פני עתיד.
נאומו של ח"כ יצחק הרצוג בנושא תקציב 2015
11/11/2014
ח"כ הרצוג על התקציב שעבר אמש: "זהו תקציב שכולו הרפתקה פוליטית של ראש ממשלה מפוחד ושל שר אוצר טירון פוליטי"
"קו בר לב" - ראיון עם ח"כ עמר בר לב
11/11/2014
אצל ח"כ עמר בר לב, יו"ר וועדת המשנה למשאבי אנוש בוועדת חו"ב, האהבה לצבא עוברת בגנים. לכן צה"ל של היום מדאיג אותו: השכר הנמוך של החיילים, המקום המרכזי שתפסה הדת בשירות שלהם וההשתמטות בקרב הנשים. אבל לוחמי צוק איתן מסבים לו גאווה.
הנאום המלא של ח"כ יצחק הרצוג במליאה לזכרו של יצחק רבין
05/11/2014
נוכל רק לנחש לאן יכולנו להגיע מאז ליל הארבעה בנובמבר 1995 ועד היום, אילו יצחק רבין היה חי וממשיך בדרכו ועל פי משנתו הסדורה. יצחק היה לוחם. לוחם שסלד מאלימות וחלם על שלום. אני עמדתי לצדו באותו ערב כשעלה לנאום את נאומו האחרון. ראיתי את הברק בעיניו כאשר הודה להמונים שהתייצבו בכיכר נגד האלימות ובעד השלום.
ראיון עם ד"ר חיים אסא במוסף סוף השבוע של מעריב
03/11/2014
"רבין היה אסטרטג. ההסדרים שחיפש היו אסטרטגיים ולא עניין של 'שלום עכשיו'. הוא לא היה בקטע, לא אהב אותם. אבל היום להגיד 'רבין' זה נורא. כבר יוסי שריד עדיף. יש לי חברים שבכדי לעצבן אומרים 'אני יגאל עמיר'. לפני 15 שנים לא היו מעיזים להגיד את זה. לכן מה שנקרא 'מורשת' זה הכל שטויות".
נאום ח"כ יצחק הרצוג במושב לזכרו של רחבעם זאבי (גנדי)
01/11/2014
עם רחבעם זאבי, גנדי, פעלתי במשותף בנושא אחד. כיהנתי כמזכיר הממשלה בממשלתו של אהוד ברק ונשקפה סכנה לספרייה הלאומית. המשימה הוטלה עלי, לבנות קואליציה רחבה בכנסת להתגייס למען אחד המוסדות החשובים ביותר שלנו. הבחירה הטבעית שלי הייתה לגשת לרחבעם זאבי גנדי. כך עשיתי, והוא נענה בהתלהבות יתרה.
ח"כ משה מזרחי: "העדר התקווה בשני הצדדים מטפח ומעורר את הקיצוניות המסוכנת
30/10/2014
בתגובה להתנקשות ביהודה גליק שאירעה אמש ובעקבות ההסלמה בעת האחרונה בירושלים, מגיב ניצב בדימוס, ח"כ משה מזרחי: "הפיגוע ביהודה גליק שאירע אמש בירושלים, הינו אירוע קשה ומדאיג, מאחל לו החלמה מהירה. ראוי לשבח את משטרת ישראל והימ״מ על מהירות התגובה המוצלחת".