מתחת לצוק, מעל לענן // ד"ר חיים אסא ושמעון בטאט
18/08/2014
בעוד דאע"ש (isis) מקבע את עצמאותו בחלקים מעיראק ומסוריה בואכה לבנון וירדן, פאזל איסלאמי הולך וסוגר על ישראל מכיוונים רבים, השיתוק והעיוורון המתמשכים של ממשלת ישראל נחגגים בשיכרון חושים של מתאבד מזן חדש.
סיעת העבודה משתלטת על צמרת המדד החברתי
13/08/2014
במדד החברתי הקודם ראינו שסיעת העבודה כבשה את המקום הראשון בדירוג סיעות הכנסת, לראשונה מאז החלו למדוד, אך העשירון העליון של חברי הכנסת החברתיים ביותר נותר עדיין מעורב בין סיעות האופוזיציה, וכלל נציגים מהעבודה, מרצ, חד"ש, יהדות התורה וש"ס. במדד הנוכחי, לעומת זאת, השתלטה סיעת העבודה על העשירון העליון של המדד החברתי – מתוך 12 הח"כים החברתיים ביותר, 11 הם מהעבודה.
חוזרים הביתה! - מתפקדים למפלגת העבודה
10/08/2014
מפלגת העבודה מזמינה חברות וחברים לשעבר, וכן אזרחות ואזרחים להפוך לשותפים לדרך ולהתפקד לשורותיה של המפלגה שהקימה את המדינה דווקא ובעיקר בעת הזו.
גם את ההזדמנות הזאת נתניהו יחמיץ // דני עטר
10/08/2014
ראש הממשלה אולי מאבד תמיכה בימין, אבל בציבור הכולל הזדמנה לו אפשרות לצבור אהדה, אם רק יפעל ביצירתיות ויגייס את אבו מאזן ומצרים לבידוד חמאס. זה כנראה לא יתממש
הרצוג וכבל לשר הביטחון: הכרז על שרות המילואים ב"צוק איתן" כשרות חירום
05/08/2014
במכתב לשר הביטחון דרשו ראש האופוזיציה ויו"ר סיעת העבודה משר הביטחון להפעיל את חוק הארכת מועדים שמאפשרת לחיילי מילואים ששרתו במבצע "צוק איתן" הארכה של עד 30 יום לביצוע חיובים כמו תשלומי חשבונות או צווי בית משפט. "שאלה ערכית ולא כלכלית".
הרצוג והשגריר שפירו ביקרו פצועים בסורוקה: "זה הזמן לצוק איתן מדיני"
03/08/2014
ראש האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה ח"כ יצחק הרצוג ושגריר ארה"ב בישראל דן שפירו ביקרו הערב את פצועי מבצע "צוק איתן" בבית החולים סורוקה. הביקור יצא אל הפועל בעקבות פנייתו של הרצוג אל שפירו שנענה בחיוב להזמנה.
Statement of the International Committee of the Israel Labour Party on the situation   in Gaza and Protective Edge operation
03/08/2014
1) The Protective Edge operation is an outcome of a series of tragic events starting with the kidnapping and killing of three Israeli youngsters and constant firing of rockets on Israel by Hamas.
אושר במליאה: נבחר ציבור שהורשע בקלון לא יכהן כחבר ממשלה 14 שנה
01/08/2014
מדד הדמוקרטיה הישראלית שפרסם המכון לדמוקרטיה בשנת 2013 מוכיח כי אמון הציבור בפוליטיקה נמצא בשפל - 78% מהציבור בישראל מאמין שהפוליטיקאים דואגים יותר לאינטרסים האישיים שלהם מאשר לאינטרסים של הציבור, ובאשר לכנסת ולמפלגות, הן דורגו בתחתית סולם האמון של המדד.