תוצאות חיפוש

15/08/2018

ישראל מנצחת


לפני כשנה נבחרתי לתפקיד יושב ראש מפלגת העבודה ומועמדה לראשות הממשלה.

בסיומה של שנה אינטנסיבית זו, אני גאה לשתף אתכם ב"ישראל מנצחת" – שמהווה את תמצית החזון והדרך אליה אני אוביל אחרי הניצחון בבחירות הבאות.

אומר מיד – אין מדובר במצע מפורט, אלא בחיבור תמציתי המתאר את מדינת ישראל כפי שאני רואה אותה בחזוני, כפי שאני רוצה שתהיה ואאבק שתהפוך להיות.

המסע שלנו ר..

15/08/2018


כאשר ברקע מתיחות בטחונית בצפון ובדרום, חברינו בצפון ובעוטף ישראל מתמודדים עם אזעקות וקצין צה"ל, נכדה של חברתנו מרינט וקנין, ניצל בנס מאש צלף, עסוק ראש הממשלה בהעברת חוקים מפלים וגזעניים. נחמתי את משפחתו של סמ"ר אביב לוי ז"ל, הוריו, פרי ויעקב, שיתפו עד כמה היה מיוחד, עד כמה אהב את המדינה והיה מחויב לה. סיי..

15/08/2018


הזמן קצר והמלאכה מרובה. החודשים האחרונים, בהם הייתי מלאה בעשייה, הניבו בצידם לא מעט תוצאות. כולי אמונה כי שינוי נובע ממעשים. לא תמיד זה נראה אפשרי, לא תמיד זה קל, אבל זה אפשרי. וזה כבר קורה.  הצטרפו אליי וביחד נביא את השינוי. שלכם, לאה  ..

15/08/2018

למען העדה הדרוזית ונגד "חוק הלאום"


השבועות האחרונים עמדו בסימן המאבק למען העדה הדרוזית ונגד "חוק הלאום" המפלה והלא שיוויוני. חוק היסוד שאישרה הכנסת בשבוע האחרון של מושב הקיץ מעגן ומנציח את היותם של הדרוזים ושאר המיעוטים בישראל כאזרחים סוג ב'. הפגיעה במעמד השפה הערבית והנצחת העדפה והטבה ליישובים היהודים, למרות שהישובים הלא יהודים מוזנחים ומופלים, אלה דברים שאי אפשר לעבור עליהם לסדר היום. בנוסף, אין הכרה בעדות הלא יהודיות, ..

13/08/2018

חותמים עכשיו ודורשים לפטר את ליברמן


הדרום בוער, בעוטף עזה יושבים במקלטים ואיסמעיל הנייה כבר מזמן צוחק על האיומים שלו. הגיע הזמן לפטר את ליברמן ממשרד הביטחון – לחתימה לחצו כאן

 

..

02/08/2018

29/07/2018

תומכים/ות בשוויון זכויות מלא ללהט"ב


הקהילה הגאה צריכה להיות שוות זכויות בכל תחומי החיים. נקודה. אבל בזמן שאנחנו מגישים הצעות חוק לקידום זכויות להט"בים, הממשלה מפילה את כולן. אנחנו נמשיך להילחם לצד הקהילה הגאה עד שיושג שיוויון זכויות מלא. כדי להאיץ את הניצחון- אנחנו צריכים את התמיכה שלכם. הצטרפו עכשיו למימון ההמונים שלנו עכשיו- ביחד נבטיח שוויון זכויות לקהילה הגאה! לחצו כאן כדי לתמוך. ..

19/07/2018

הודעה לחברים בגבעתיים בעניין הבחירות למועצת העיר


חברות וחברים, בהתאם להנחיית המוסד לבירור עתירות במפלגת העבודה, נבקש לעדכנכם כי בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה לבין רן קוניק, ראש העיר ורשימתו, ההתמודדות למועצת וראשות העיר תהיה ברשימה אחת בראשותו של רן קוניק, בשילוב נציגים ממפלגת העבודה כפי שייבחרו על ידי ועדה מקומית של חברים מקרב חברי המפלגה בגבעתיים, אשר אושרה על ידי הנהלת המפלגה וצוות ההתערבות המוניציפאלי הארצי של המפלגה. נציגי המפלגה ברשימה ישו..

11/07/2018

סיכום ישיבת הצוות המייעץ בנושא המדיני- ביטחוני, 03.07.18


להלן הודעת הצוות המדיני בטחוני:

בישיבה שנערכה בהשתתפות החברים יובל מור-מוסלי, ד"ר יצחק דגני, אלי רקח, רוחלה שגיא-הגלר, אשר גולדשלגר, דודו סמיה, מאשה שינדורף ויוסי גלר ביום 03.07.18 נתקבלו פה אחד  ההחלטות כדלקמן :

1. הצוות רואה בתוכנית ההפרדה שקיבלה ועידת המפלגה בזמן כהונתו של יצחק הרצוג את תוכניתה המדינית של המפלגה. לפי תוכנית זו עקרון העל של שתי המדינות שבו מאמינה המפלגה יכול להישא..