תוצאות חיפוש

27/02/2017

ערן חרמוני נבחר לתפקיד מזכ"ל מפלגת העבודה


ברכות חמות לחברי הטוב שנבחר היום לתפקיד מזכ״ל מפלגת העבודה – ערן חרמוני. בחירתו של ערן לוותה במפגן דמוקרטי מרשים בו השתתפו למעלה מ 1800 חברי מרכז. חרמוני אדם ערכי, אכפתניק, מסור ונחוש.

אני חש סיפוק רב בעבודה עם מנהיגים שהדוגמא האישית נר לרגליהם. ערן נהג כך בנוער העבודה, במשמרת הצעירה, בקרן ברל כצנלסון ובלי ספק ימשיך כך בתפקידו החשוב כמזכ״ל.

אני מבקש להביע הערכה רבה ליא יא פ..

27/02/2017

עמיר פרץ מודיע על התמודדותו על ראשות מפלגת העבודה


ההכרזה על מועמדותי על ראשות מפלגת העבודה

היום הודעתי על התמודדותי בפריימריז הקרובים, שיתקיימו בעוד כחצי שנה, על ראשות מפלגת העבודה. כיו"ר העבודה אתן "פייט" לממשלת הימין הקיצוני בראשות נתניהו עד להחלפתה בממשלה בראשות קואליציית מרכז-שמאל, שאותה תוביל מפלגת העבודה.

אני חי בתוך עמי. כדרכי מאז ומתמיד אני מסייר ונפגש עם ישראלים מכל חלקי העם ובכל רחבי המדינה. תחושה כל כך קשה ושסע..

27/02/2017

ח״כ עמיר פרץ נבחר לתפקיד סגן נשיא של ארגון הפרלמנטים של מדינות הים התיכון


גאווה לישראל:

 

אני כותב לכם כעת מפורטוגל, מכינוס של ארגון הפרלמנטים של מדינות הים התיכון, בו נבחרתי לתפקיד סגן נשיא ברוב של 49 קולות מתוך 61.

הארגון פועל מזה 12 שנה לקדם שיתוף פעולה בנושאים מדיניים, ביטחוניים, כלכליים ואתגרים עולמיים כמו משבר האקלים והגירה. חברות בו מדינות מרחבי צפון אפריקה, המזרח התיכון ואירופה, בהן כמובן גם מדינות אוייב.

בזמן שהאזור שלנו עוב..

27/02/2017

איציק שמולי תומך במועמדותו של עמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה


 הלב מתרחב ומתמלא בגאווה. אני מודה לאיציק על תמיכתו שיקרה בעיניי מאוד.

איציק שמולי מביא עימו את מנהיגות העתיד שתוביל לריפוי החברה הישראלית. מדובר במנהיג חברתי מהמדרגה הראשונה וסמל של הישראליות, הדאגה והערבות ההדדית. כחבר כנסת, איציק הוא הח"כ החברתי הבולט ביותר מזה שנים. איציק שמולי מאמין ופועל בדרך של הצבת דוגמה אישית, בדרך מרשימה במיוחד.

כששמולי לצדי יקל עלי להביא ציבורים נוספים..

23/02/2017

ראש האופוזיציה, ויו"ר מפלגת העבודה והמחנה הציוני ח"כ יצחק הרצוג : תכנית עשר הנקודות


מתוך מאמרו של ראש האופוזיציה, ויו"ר מפלגת העבודה והמחנה הציוני ח"כ יצחק הרצוג : תכנית עשר הנקודות

"…היא קיימת בדמות רצון איזורי להשתלבות בתהליך המדיני, בזכות בנות ברית אזוריות רציניות וחזקות, בזכות האינטרס המשותף שלנו ושל שכנותינו למגר את דאע"ש ולבלום את איראן ולהתקדם עם הפלסטינים ובזכות עקרונות יוזמת השלום הערבית שעדיין חיים וקיימים, אותם יש לשלב עם מתווה להיפרדות בינ..

23/02/2017

אשת השנה – הודעה מטעם ועדת הבחירה


 

חברות וחברי מפלגה יקרים

שלום,

לקראת יום האישה הבינלאומי לשנת 2017 קיים אגף החברות בראשות לאה פדידה תהליך דמוקרטי ושקוף לבחירת "אשת השנה ".

אגף החברות במפלגה שם לו למטרה להעלות על נס את פועלן ותרומתן של הנשים לחברה ולמפלגה, בדרך של הוקרה,

האגף הקים ועדה לבחירה "אשת השנה " בהרכב של נשים בעלות רקורד של עשייה ציבורית, חברתית ומפלגתית.

22/02/2017

מעמד העתונאים בהתארגנויות התקשורת המתחדשות / מאמר דעה מאת עו"ד דוד סנדובסקי


העיתונאים ב"ממלכה השביעית" בעיתונות הכתובה, המשודרת בקול, בתמונה ובסייבר – מועסקים כשכירים לפי הסכמי עבודה קיבוציים תאגידיים ולא ברמה הענפית כפי שהיה בעבר. כן הם מועסקים גם בחוזים אישיים. צורות התקשרות נוספות הן: פרילנסרים (משתתפים חופשיים) או ככותבי חינם באתרי רשתות הסייבר. העיתונאים מואגדים במספר התאגדויות מקצועיות כפי שיתוארו להלן. התאגדויות אלה משפיעות על מעמדם המקצועי, תנאי עבודתם ו..

20/02/2017

ישיבת סיעת המחנה הציוני 30.1.17


ח"כים נוכחים (לפי סדר ישיבה) : מרב מיכאלי, יצחק הרצוג , ציפי לבני, חיליק בר, עמר בר לב, איתן ברושי, קסניה סבטלובה, זוהיר בהלול, איתן כבל, יוסי יונה, שלי יחימוביץ', רויטל סוויד, מיכל בירן, יעל כהן פארן, נחמן שי, איילת נחמיאס ורבין.

ח"כים נעדרים : סתיו שפיר, איציק שמולי, עמיר פרץ, מנואל טרכ..

20/02/2017

סיכום ישיבת סיעה 23.1.17


ח"כים נוכחים (לפי סדר ישיבה) : מרב מיכאלי, יצחק הרצוג, ציפי לבני, אראל מרגלית,יעל כהן פארן,מיקי רוזנטל, מנואל טרכטנברג, סתיו שפיר, עמר בר לב, זוהיר בהלול, איתן כבל, איתן ברושי, איילת נחמיאס ורבין, עמיר פרץ, רויטל סוויד, יוסי יונה, קסניה סבטלובה, נחמן שי.

ח"כים נעדרים : איל בן ראובן, יואל ..

10/02/2017

הזמנה לשדולה לאזרחים ותיקים בנושא הנגשה טכנולוגית


חברות וחברים,

ככל שהגיל עולה, המרוץ נעשה קשה יותר ובגילאי האזרחיות והאזרחים הוותיקים, ההתמודדות היא מאומצת ואפילו מתסכלת. לנושא זה החלטנו, חברי איציק שמולי ואני, להקדיש את המפגש הקרוב של השדולה שלנו. הזמנו אליה נציגים של משרדי ממשלה וגופים מרכזיים במשק שהמגע עמם תכוף ושוטף. אין מישהי או מישהו מאתנו שלא נתקל במרכזיה אוטומטית, בבנק דיגי..