סיעת המחנה הציוני ואגף החברות של מפלגת העבודה מזמינות אותך לערב שכולו שיח בנושאים שעל סדר היום. על דרינק ובאווירה טובה.

איפה: בר ה״פאו וואו״, רוטשילד 62, ראשון לציון. מתי? יום ג׳, 26.7.16, פתיחת דלתות – 19:00.

"בין משפחה לקריירה" – השילוב בין משפחה לקריירה נשמע לעיתים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר עבור נשים. בפאנל נדון על גישות שונות לאיזון בין חיי המשפחה לקריירה, על הויתורים לצד הבחירות שעמדו בפני חברות הפאנל ובפני נשים בכלל, האם הקריירה נעצרת כאשר הילדים באים לעולם? האם יש דבר כזה אמא מספיק טובה? מה את יותר, אשת בית או אשת קריירה, ואיך זה משפיע על ההערכה העצמית שלך? עד כמה העבודה נכנסת הביתה? איך מתנהלים בבית חד הורי או כשבן הזוג בקושי נמצא בבית? זמן איכות על חשבון כמות – האם יש דבר כזה? כיצד מחנכים את הדור הבא לעצמאות כלכלית ואישית?

מוזמנות לפאנל סוחף ומרתק עם נשים מצליחות כל אחת בתחומה, לשאול שאלות ולהחליף טיפים וחוויות בשיחה אינטימית, בלי מסיכות ועל דרינק.

בואו לדבר עם חברות הפאנל:

גאיה קורן –עיתונאית בידיעות אחרונות ומנטורית 'אני מלכה' להעצמת נשים. מטפלת בשיטת NLP לשינוי חיובי בחיים. אמא לשניים וגרושה באושר. גאיה מנחת הפאנל.

גאיה קורן

חה"כ איילת נחמיאס– ורבין – חברת וועדת הכלכלה, וועדת הכנסת והוועדה לזכויות הילד. יו"ר שדולת המשפחה הישראלית בכנסת ויו"ר שדולת התעשייה הישראלית. בוגרת תואר שני במשפט מסחרי. לפני היבחרה לכנסת כיהנה כדירקטורית במספר חברות גדולות (מזכירת דירקטוריון אלעל ודירקטורית באפקון דש וזאב גרופ ויו"ר דירקטוריון תבליט פלסטיק). הקימה את הסניף הישראלי של ארגון הדירקטוריות הבינלאומי ופועלת רבות לשילוב נשים בעמדות השפעה. הייתה מרצה בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב בתארים מתקדמים ובקורסי הדירקטורים. מובילה מאבק להפחתת עלויות גידול ילדים בישראל ובין היתר לסנכרון ימי החופשה של משרד החינוך לשוק התעסוקה הישראלי.

חכ איילת נחמיאס ורבין

חה"כ קסניה סבטלובה- חברה בועדת חוץ וביטחון ובועדת העלייה והקליטה. עומדת בראש השדולה לחופש הביטוי והעיתונות והשדולה לשימור וטיפוח תרבות ומורשת יהודי ארצות ערב ואסלאם. לפני הגעתה לכנסת קסניה היתה עיתונאית ופרשנית לענייני ערבים והמזרח התיכון.
קסניה היא אם חד הורית לתאומות בנות 7. כעיתונאית שנסעה לעתים תכופות לסקר בשטחים ובבירות ערביות, וכעת, כחברת כנסת, משלבת בין אמהות לקריירה.

קסניה סבטלובה

שירז טל- דוגמנית בינ"ל שבמהלך הקריירה שלה כיכבה בקמפיינים ושערים גדולים ונחשקים בארץ ומעבר לים, שחקנית ומנחת טלוויזיה. אמא גאה לשניים, שותפה בחברת 'מרלין' חברה להפקת אירועים עסקיים. באחרונה הוסיפה את התואר סטודנטית לקו"ח שלה והחלה ללמוד לתואר ראשון במדעי ההתנהגות באוניברסיטה הפתוחה.

שירז טל

קרדיט תמונה: עדי מדיגיטל

לאה פדידה- בת 44, נשואה ואם לעידו ויובל, מכהנת מזה כ- 15 שנה במועצת העיר יקנעם, משנה לראש העיר, מנהלת מערך האירועים של הקק"ל. בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח, ותואר שני בהצטיינות יתרה במדיניות ציבורית מאוניברסיטת ת"א. ראש אגף החברות של מפלגת העבודה, מכהנת כיושבת ראש רשת המרכזים הקהילתיים. לאה הקימה את היחידה לקידומן והעצמתן של נשים ביקנעם והעמקים. בנוסף, לאה חברת הנהלה ודירקטורית בארגונים ציבוריים. נחושה, פועלת ומובילה בהצלחה במישור המקומי והארצי על עיצוב מדיניות ומערך חינוך תומך משפחה ביקנעם לכדי יישום.

לאה פדידה

 

 

האירוע פתוח לציבור הרחב. הרשמה מראש מקנה למשתתפות משקה ראשון חינם.

***משקה ראשון בירה/ יין/ קאווה/ שתיה קלה. ***הגשת משקאות אלכוהוליים למי שטרם מלאו לו 18 שנה אסורה בהחלט.

***אנו לא שומרים מקומות והישיבה ע"ב מקום פנוי/ בתיאום מראש מול צוות המקום בטל' 03-9797805

 

הוסף ללוח שנה 26/07/2016 19:00 Europe/Mariehamn בין משפחה לקריירה סיעת המחנה הציוני ואגף החברות של מפלגת העבודה מזמינות אותך לערב שכולו שיח בנושאים שעל סדר היום. על דרינק ובאווירה טובה. מיקום: בר ה״פאו וואו״, רוטשילד 62, ראשון לציון. יום ג׳, 26.7.16, פתיחת דלתות - 19:00. בין משפחה לקריירה – השילוב בין משפחה לקריירה נשמע לעיתים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר עבור נשים. בפאנל נדון על גישות שונות לאיזון בין חיי המשפחה לקריירה, על הויתורים לצד הבחירות שעמדו בפני חברות הפאנל ובפני נשים בכלל, האם הקריירה נעצרת כאשר הילדים באים לעולם? האם יש דבר כזה אמא מספיק טובה? מה את יותר, אשת בית או אשת קריירה, ואיך זה משפיע על ההערכה העצמית שלך? עד כמה העבודה נכנסת הביתה? איך מתנהלים בבית חד הורי או כשבן הזוג בקושי נמצא בבית? זמן איכות על חשבון כמות - האם יש דבר כזה? כיצד מחנכים את הדור הבא לעצמאות כלכלית ואישית? מוזמנות לפאנל סוחף ומרתק עם נשים מצליחות כל אחת בתחומה, לשאול שאלות ולהחליף טיפים וחוויות בשיחה אינטימית, בלי מסיכות ועל דרינק. בר הפאו וואו - רוטשילד 62 ראשל"צ אגף החברות של מפלגת העבודה mifkad@havoda.org.il false MM/DD/YYYY