המשמרת הצעירה

צעירי וצעירות העבודה הקימו מטה מאבק בסחר בנשים ותעשיית המין.

חשפנות זה זנות - צעירי העבודה

מתוך עמוד הפייסבוק של צעירי העבודה:

מתי אתם הולכים לחגוג את האהבה שלכם עם הקורבן הבא? יש לנו ווידוי…

עכשיו, בשיא הקיץ, אנחנו עומדים בפתח עונת החתונות, ואיתן יגיעו גם מסיבות הרווקים שהפכו לחלק בלתי נפרד מתעשיית מין אכזרית ואלימה.
כולנו יודעים, כולנו מכירים, רובנו שותקים.
מחר נציין את יום הזיכרון לקורבנות הסחר בנשים, הגיע הזמן להפסיק לשתוק.
מוזמנים ומוזמנות לקרוא את הווידוי שנשלח אלינו, אחריו יבואו עוד.


"יצא לי להיות לדעתי בשלוש מסיבות רווקים בהן היו חשפניות. זה קרה יחסית בהתחלת הזמנים שאנשים שאני מכיר התחילו להתחתן. שתיים מהן היו של חברים ממש טובים שלי. לא יזמתי את זה אבל אני מודה שאז לפחות בהתחלה זה קצת הלהיב אותי. בקטע של איזה מגניב, חברים מתחתנים וזה מה שעושים והגענו לחלק כיפי בחיים. באחת מהן אני מודה שיזמתי מגע. באחרות הרגשתי לא בנוח והייתי בצד. כשאני מדבר על מגע אני מדבר על ריקודים, נגיעות, מישושים, גם במקומות אינטימיים והכל. הייתה אוירה כזו, היו צחוקים, גם של הבנות עצמן. לא תפסתי מעצמי אז סקסיסט. חונכתי לתת כבוד לנשים. אפילו לא הלכתי לזונה בתיכון למרות שאני זוכר שהיה גם קטע כזה. אבל בעניין הזה אני מאמין שעשיתי לעצמי הנחות. כמה שנים מאוחר יותר אני בעצמי התחתנתי. הבהרתי לחברים שלי בצורה ברורה שאני לא רוצה חשפנית. לא בגלל נאמנות או משהו שקשור לאשתי לעתיד. בעיקר כי הבנתי שזה פוגעני. הבנתי שלמרות שעל פני השטח זה מצחיק ואפילו אם הבנות עצמן צוחקות, אנחנו המשתתפים מנצלים אותן. מנצלים את הגוף שלהן. הופכים אותן לאובייקט. מחסירים מהן את האישיות שלהן. אנחנו עדיין חיים בחברה שאין בה שוויון בין המינים. שלגברים יש עמדת כוח ולעתים זה מנוצל לרעה כלפי נשים במקומות עבודה ובבית. להגיד שבמסיבת רווקים אחת אפשר להשתחרר, להיכנע לתאווה שהיא די חסרת מוסר כי זו חוויה, זה לשתף פעולה עם חוסר השוויון הזה. אין מקום להנחות ואין מקום להזמנת חשפניות."

החשפנות היא דלת הכניסה לעולם הזנות ואנחנו אלה שמחזיקים את המפתח. כולנו כבר יודעים שמי שמשלם לבחורה כדי לגעת בה ערומה, בסוף הלילה ישלם לה על מין.

מחר, ה-16.8, נציין את יום הזיכרון לקורבנות הסחר בנשים. ביום חמישי, ה-18.8, נצטרף לעצרת זיכרון ומאבק לציון שנה להתאבדותה של ג' ולזכר קורבנות הזנות (קישור לאיוונט בתגובה הראשונה).

אנחנו מקימים מטה של צעירי וצעירות העבודה למאבק בסחר בנשים ותעשיית המין. להרשמה לחצו כאן!
מוזמנות ומוזמנים להצטרף אלינו (שלחו לנו הודעה לעמוד) ולשלוח אלינו את הסיפורים שלכם.