על סדר היום

פרוטוקול יום הבחירות לסיעת העבודה בהסתדרות ובנעמת 18.9.2016

נוכחים :

ערן בית דגן-  מ"מ יו"ר ועדת הבחירות, אסנת הלמן- חברת ועדת הבחירות, עו"ד שימי בראון, עו"ד ערן מרינברג, נציגי חברת המחשוב אינדיגו נועם עברון ואמיר.

 

11:57– פתיחת הליך ההצבעה בבחירות לסיעת העבודה בהסתדרות ובנעמ"ת ובמועצות המרחבים.

עומדים לבחירה 4 מרחבים:

חיפה- 4 שאלות, נתניה- 4 שאלות, ראשל"צ- 3 שאלות, רחובות- שאלה.

סך הכל 209 בזב"ים.

קלפי ריקה.

12:00– פתיחת קלפיות.

14:20 – היימן דקסי התקשר לוועדה ושלח הודעה בכתב, לפיה הוא מבקש להסיר את מועמדותו.

לאור האמור ניתנה הוראה לאנשי המחשב להסיר את מועמדותו ממערכת המחשוב.

18:30 – שרית ערד מחיפה לא מופיעה בספר הבוחרים, הובהר לשרית כי על פי הנתונים שקיימים היא אינה נכללת בספר הבוחרים ולכן אינה זכאית להצביע.

 

סגירת קלפיות

נוכחים: השופט יעקב שמעוני,ערן בית דגן ,דנה אורן ינאי, יוסף עטייה, אסנת אלמן, עו"ד שימי בראון, נעם עברון, אמיר איניגו ענבר פרנס, סטלה קול, דני אזולאי, טל שמחי.

21:00– לא נמצאים מצביעים באתר הקלפיות והן נסגרו.

21:02– הקלפי ננעלה דיגיטלית.

סה"כ : 112 מצביעים.

 

מהתוצאות הגולמיות עולה כי מועמדים קיבלו מספר קולות זה, הוחלט כי הועדה תקיים הגרלה לקביעת מיקומי המועמדים.

בוצעו הגרלות בין חברים שקיבלו מספר קולות זהה:

 

מועצת נעמת מרחב חיפה

  • 3 נשים שקיבלו 6 קולות: מקום 3 – מינה גרינברג, מקום 4 ציפורה יעקבי ממן, מקום 7- עדנה לוסטיג.
  • 2 נשים שקיבלו 5 קולות: מקום 6 – לאה רות שרון, מקום 7 – עדנה לוסטיג.
  • 4 נשים שקיבלו קול אחד: מקום 9 – ענאייה חלבי, מקום 10- לורה טלינובסקי, מקום 11- דליה חלבי, מקום 12- שרית ערד.

 

מועצת נעמת במרחב נתניה

  • 2 שקיבלו 5 קולות- מקום 1 – אורנה רגיניאנו ,מקום 2 – חנה מסיקה.
  • 2 שקיבלו 4 קולות – מקום 3 תמר רוטמן, מקום 4 – אורה פלג.

 

מועצת נעמת מרחב ראשון לציון

  • 2 שקיבלו 11 קולות- מקום 1 – עופרה מזרחי בן שלום, מקום 2 – אסתר דמשק.
  • 2 שקיבלו 7 קולות- מקום 4 – פדינה לוין, מקום 5- בר אלכורת מדויל

 

ועידת נעמ"ת חיפה

  • 2 שקיבלו 11 קולות- מקום 4 -מינה גרינברג, מקום 5 – ציפורה יעקבי ממן.
  • 2 נשים שקיבלו 4 קולות- מקום 8 – דליה חלבי, מקום 9 – עדנה לוסטיג.
  • 2 שקיבלו קול 1- מקום 12- ענאייה חלבי, מקום 13- לורה טלינובסקי.

 

ועידת נעמ"ת נתניה

  • 3 שקיבלו 6 קולות- מקום 1 – חנה מסיקה, מקום 2- תמר רוטמן, מקום 3 – אורנה רגיניאנו

 

ועידת נעמ"ת ראשון לציון

  • 2 שקיבלו 11 קולות- מקום 1 – עופרה מזרחי בן שלום, מקום 2 – אסתר דמשק
  • 2 שקיבלו 3 קולות- מקום 6 – נטלי מזרחי, מקום 7– בר אלכורת אדויל.

 

ועידת ההסתדרות מרחב חיפה

  • 2 שקיבלו 28 קולות- מקום 4 – מינה גרינברג, מקום 5 – פסח טבק
  • 2 שקיבלו 27 קולות- מקום 6 – חנה הרשקובי, מקום 7- סיגל אברהם.
  • 2 שקיבלו 19 קולות- מקום 13- יורם פורת, מקום 14- אבי רוטמן.
  • 2 שקיבלו 17 קולות- מקום 16 – אברהם דגני, מקום 17- עדנה לוסטיג
  • 3 שקיבלו 16 קולות- מקום 18- לאה רות שרון, מקום 19- אליהו אבירם, מקום 20- נעמי כספי.

 

ועידת ההסתדרות נתניה

  • 2 שקיבלו 12 קולות – מקום 4 אורה פלג, מקום 5 – תמר רוטמן.

 

ועידת ההסתדרות ראשון לציון

  • 2 שקיבלו 3 קולות – מקום 11- בר אלכורת אדויל, מקום 12- ליאת זליקוביץ.

 

מועצת מרחב חיפה

  • 3 שקיבלו 21 קולות- מקום 2 – מינה גרינברג, מקום 3 – סיגל אברהם, מקום 4 – יעקב מריומה.
  • 2 שקיבלו 16 קולות- מקום 7- ישי שמיר, מקום 8- סימה שמחה חיה ברנשטוק.
  • 2 שקיבלו 13 קולות- מקום 10 – הלאל חלבי, מקום 11- פסח טבק.
  • 5 שקיבלו 7 קולות- מקום 13- ציפרה יעקבי ממן, מקום 14- לורה טלינובסקי, מקום 15- דוד ידגר, מקום 16- אברהם דגני, מקום 17 – לאה רות שרון.
  • 2 שקיבלו 5 קולות- מקום 18- מיטל פרקש, מקום 19- עדנה לוסטיג.
  • 2 שקיבלו 2 קולות- מקום 22- דב בלמן בלוך , מקום 23- חנה מריומה.
  • 2 שקיבלו קול 1- מקום 24- דליה חלבי, מקום 25 גואד חלבי.
  • 3 שקיבלו 0 קולות- מקום 26- יורם פורת, מקום 27- ענאייה חלבי, מקום 28- היימן דקסי- הסיר מועמדות.

 

מועצת מרחב נתניה

  • 2 שקיבלו 15 קולות- מקום 2 – אורה פלג, מקום 3 – חנה מסיקה.
  • 2 נשים שקיבלו 14 קולות- מקום 4- תמר רוטמן, מקום 5- מרדכי ימיני.
  • 2 שקיבלו 3 קולות- מקום 8- לילך שגב, מקום 9- ישראל הירשהורן.

 

הופקה רשימת נבחרים סופית לאחר ההגרלות בין המועמדים שקיבלו מספר קולות זהה, הופקה רשימה כוללת נבחרים והסכמות מרחביות.

 

 

_________________

יו"ר ועדת הבחירות

השופט(בדימוס)שמעוני