עמיר פרץ

עמיר פרץ מודיע על התמודדותו על ראשות מפלגת העבודה

ראשות מפלגת העבודה - עמיר פרץ מודיע על התמודדותו

ההכרזה על מועמדותי על ראשות מפלגת העבודה

היום הודעתי על התמודדותי בפריימריז הקרובים, שיתקיימו בעוד כחצי שנה, על ראשות מפלגת העבודה. כיו"ר העבודה אתן "פייט" לממשלת הימין הקיצוני בראשות נתניהו עד להחלפתה בממשלה בראשות קואליציית מרכז-שמאל, שאותה תוביל מפלגת העבודה.

אני חי בתוך עמי. כדרכי מאז ומתמיד אני מסייר ונפגש עם ישראלים מכל חלקי העם ובכל רחבי המדינה. תחושה כל כך קשה ושסעים כאלה אני לא זוכר. אני לא יכול לשבת מנגד כאשר ארצי מדממת ופצעי אחי שותתים.

לכן, החלטתי להתמודד על ראשות מפלגת העבודה מתוך מטרה להוביל את המאבק בממשלת נתניהו עד להחלפתה בממשלה אחראית בראשות העבודה.

אני מאמין באמונה שלמה כי אני המועמד היחיד אשר יכול להביא ציבורים נוספים להצביע בעבורנו ועל ידי כך לחזק את כוחו של גוש המרכז-שמאל ולהביא להחלפת השלטון.

הצטרפו אלי ויחד נביא לריפוי השסעים בחברה הישראלית ולהצעדת מדינת ישראל לצדק חברתי ולשלום

להצטרפות לחצו כאן

 

מהתקשורת:

"כאן נכנס עמיר פרץ לתמונה. שדרות, הסתדרות, שר ביטחון, כיפת ברזל. את הביוגרפיה אתם מכירים. תוסיפו לזה התבוננות ערכית על ישראל. פרץ מציע שיח חדש. לא עדתי אלא מעמדי. לא במובן המרקסיסטי אלא במובן הסולידריות החברתית כלפי ועם אלה שנותרו מאחור. הוא אומר: אפשר לחזור לעידן של דאגה לחלש, חמלה לנזקק והזדמנות שווה אמיתית לכולם. אופק מדיני שאינו “עוד תהליך” אלא התבוננות מפוכחת באיומים ובסיכויים במקום בטלה ממעש שמביאה לבכי מריר על “הבידוד בעולם” ביום שני וזחיחות “תראו אילו הישגים יש לי בעולם” ביום חמישי."

למאמרו המלא של אלון פנקס

"עמיר פרץ הוא פטריוט ישראלי וציוני מהזן הישן, אבל לא כזה שמשתמש בפטריוטיות שלו כדי לגרוף הון פוליטי. הוא לא מסית נגד "שוברים שתיקה" כי זה הבון-טון, ולא רוצה להפוך את מפלגת העבודה למפלגת מרכז שמחביאה בבוידעם את כל הערכים כי עכשיו זה לא הזמן המתאים. בהרמת כוסית לרגל ראש השנה האחרון בסניף העבודה ברמת השרון הוא אמר: "מצביעי הליכוד אינם הבעיה, הם הפתרון". בבחירות ב-2006 הוא גם הוכיח את זה, כשהעבודה בראשותו קיבלה חמישה מנדטים ממעוזי ליכוד שמעולם לא הצביעו אמת. מה מבאס? שבאותן בחירות, חמישה מנדטים של העבודה הלכו ל"קדימה" אליה הצטרף שמעון פרס. אלו אנשים שלא היו מסוגלים להצביע עבור פרץ."

למאמרו המלא של אסף פרץ