על סדר היום

מיקומי קלפיות

מס שם האתר כתובת סוג האתר שעות פעילות
1 אבן יהודה ההדרים פינת הלוחמים אבן יהודה – בית וודלמן נייח 12:00 – 21:00
2 אשדוד ויצ"ו יאיר 4 נייח 12:00 – 21:00
3 אשקלון הפלמ"ח 3 אשקלון – סניף המפלגה נייח 12:00 – 21:00
4 באר שבע דרך המשחררים 7 באר שבע – מכללת אתגר נייח 12:00 – 21:00
5 בית ג'ן מתנ"ס בית ג'ן נייח 12:00 – 21:00
6 גבעתיים משמר הירדן 18 גבעתיים נייח 12:00 – 21:00
7 הוד השרון הבנים 27 הוד השרון נייח 12:00 – 21:00
8 הרצליה הבנים 11 הרצליה – מועדון פועלי בניין נייח 12:00 – 21:00
9 קיבוץ יפעת מועדון לחבר, קיבוץ יפעת נייח 12:00 – 21:00
10 חדרה ויצו חדרה הרצוג 8 נייח 12:00 – 21:00
11 חולון ארלוזרוב 84 חולון – סניף המפלגה נייח 12:00 – 21:00
12 חיפה דרך פיקא 69 חיפה – היכל הספורט רוממה קפה קפה נייח 12:00 – 21:00
13 יקנעם עילית האלונים 35 יוקנעם עילית – מרכז הטניס נייח 12:00 – 21:00
14 ירושלים אברהם מאפו 1, ירושלים – בית ויצו נייח 12:00 – 21:00
15 כוכב יאיר מרכז המוסיקה – המרכז 3 נייח 12:00 – 21:00
16 כפר סבא תע"ש 14 אולם בלרס נייח 12:00 – 21:00
17 כרמיאל משגב 17 כרמיאל – סניף המפלגה נייח 12:00 – 21:00
18 מבשרת ציון רקפת 1 מבשרת ציון – מתנס נייח 12:00 – 21:00
19 מודיעין-מכבים-רעות בגין 74 מודיעין נייח 12:00 – 21:00
20 מעלות-תרשיחא הרב קוק 24 מעלות נייח 12:00 – 21:00
21 נהריה שדרות הגעתון 31, נהריה – אולמי פינגווין נייח 12:00 – 21:00
22 נס ציונה דוד אלעזר 22 נס ציונה – מתנ"ס נייח 12:00 – 21:00
23 נצרת עילית מרכז רסקו נייח 12:00 – 21:00
24 נתניה רמז 13 קומה 5 נייח 12:00 – 21:00
25 עכו מתנ"ס תקוותנו – משה שרת 2 נייח 12:00 – 21:00
26 עפולה עומר 5 עפולה / מרכז קהילתי נייח 12:00 – 21:00
27 פרדס חנה-כרכור דרך הבנים פרדס חנה כרכור – בית יד לבנים נייח 12:00 – 21:00
28 פתח תקווה עקיבא ליברכט 10 פתח תקווה – אולם כנסים נייח 12:00 – 21:00
29 קריית אונו לוס אנג'לס 2, קריית אונו – סניף המפלגה נייח 12:00 – 21:00
30 קריית גת שדרת פ"ז 92 קרית גת נייח 12:00 – 21:00
31 קריית טבעון הכלניות 7, קרית טבעון נייח 12:00 – 21:00
32 קריית אתא קלאוזנר 6 קאנטרי קלאב קרית בנימין נייח 12:00 – 21:00
33 קריית מלאכי רש"י 9 קריית מלאכי נייח 12:00 – 21:00
34 קריית שמונה רזיאל 8 מתנ"ס ארתור פוקס נייח 12:00 – 21:00
35 ראש העין מרבד הקסמים 10 ראש העין – מרכז קהילתי נייח 12:00 – 21:00
36 ראשון לציון רוטשילד 49 קומה 1 נייח 12:00 – 21:00
37 רחובות הרצל 210 נייח 12:00 – 21:00
38 רמת גן ביאליק 42 רמת גן – בית האזרח נייח 12:00 – 21:00
39 רמת השרון בית יד לבנים – המחתרת 3. נייח 12:00 – 21:00
40 רעננה קלאוזנר 3 רעננה – בית ויצו נייח 12:00 – 21:00
41 שוהם מרכז תרבות-עמק איילון 32 קומה 1 נייח 12:00 – 21:00
42 שדרות מרכז צהלולים – הדקל 4 נייח 12:00 – 21:00
43 תל אביב ברודצקי 15 – סניף המפלגה. נייח 12:00 – 21:00
44 תל אביב בית סוקולוב – קפלן 4 נייח 12:00 – 21:00
45 רמלה שדרות חיים ויצמן 9 נייד 16:00-20:00
46 אילת הפתן 4 – שער העיר, בית הדקל, קומה ב' נייד 10:00-14:00
47 רביבים קיבוץ רביבים מועדון לחבר נייד 10:00-14:00
48 מצפה רמון עין סהרונים 1 מצפה רמון נייד 16:00-20:00
49 ערד אלעזר בן יאיר 28 ערד – מתנס ערד כיתת אלה נייד 10:00-14:00
50 דימונה מ"ג המעפילים נייד 16:00-20:00
51 בית שמש הנשיא 40 בית שמש – קיבוץ עירוני תמוז נייד 10:00-14:00
52 אופקים השקד 6 אופקים – מרכז תרבות / שני נייד 16:00-20:00
53 ראש פינה מתנ"ס ראש פינה – דרך היקב נייד 16:00-20:00
54 דגניה א' חדר האוכל, דגניה א' נייד 10:00-14:00
55 זכרון יעקב הנדיב 13 זכרון יעקב נייד 10:00-14:00
56 דאלית אל-כרמל כביש ראשי, דאלית אל-כרמל – מכללת הכרמל נייד 16:00-20:00
57 בת ים רהב 7 בת ים – החברה לתרבות פנאי וספורט נייח 10:00-14:00