עמיר פרץ

עמיר פרץ

קורות חיים


אני מגיע להתמודדות על תפקיד יו"ר העבודה, ומועמדה לראשות הממשלה, מוכן ובשל מתמיד. אני חש בשל ומתאים להנהיג את מדינת ישראל לעתיד טוב יותר, בדרך בן גוריון ובדרך רבין.

 

נולדתי במרוקו, עליתי לארץ כילד צעיר, התחנכתי בשדרות ושירתי בצנחנים כקצין. אני נכה צה"ל לאחר פציעה קשה שעברתי ובגינה הייתי מאושפז שנתיים. בבית החולים הכרתי את אחלמה רעייתי, ומשם יצאנו יחד להיות חקלאים והתחלנו בהקמת המשפחה. יש לי ארבעה ילדים וארבעה נכדים ויחד אתי גרים בבית המשפחה בשדרות שלושה כלבים ושלושה חתולים בערבות הדדית מלאה.

 

מאחורי קריירה עשירה וניסיון רב ברוב תחומי החיים, בממשל, ובצמתים שבהם מקבלים החלטות. כיהנתי כשר ביטחון, כשר להגנת הסביבה, כיו"ר ההסתדרות, כיו"ר וחבר בוועדות החשובות ביותר בכנסת וכראש העיר שדרות (כבר בגיל 30!). אני יכול לומר בגאווה, שניסיון החיים העשיר שלי שזור בהצלחות רבות, למרות שיש גם מעט החלטות פחות טובות.

מאז ומעולם נשאתי בגאווה את שני הדגלים הערכיים שלנו, החברתי והמדיני שאת שניהם אני רואה כשזורים האחד בשני ללא יכול הפרדה. המדיני הוא חברתי והחברתי הוא מדיני.

 

מעולם לא נטשתי את דרכי הערכית ולעולם אמשיך להחזיק בעקרונות האבות המייסדים שלנו.

 

בשנת 2005 נבחרתי לתפקיד יו"ר העבודה, והוכחתי שניתן לנצח את נתניהו, בכל ערי הפיתוח, הפריפריה החברתית ובמעוזי התמיכה המסורתיים של הליכוד עם האותיות שלנו: "אמת".

 

אני מאמין שאני המועמד היחיד שיכול להביא ציבורים נוספים למפלגת העבודה ולהביא על ידי כך לסוף דרכה של ממשלת הימין בראשות נתניהו.
ניצחתי את נתניהו בעבר, ואנצח אותו שוב, בעזרתכם!