הוד קרובי

הוד קרובי

קורות חיים


שם : הוד קרובי

השכלה: תואר ראשון ושני במנהל עסקים (שיווק)

מצב משפחתי: נשוי ואב ל-5 ילדים

עיר מגורים: רעננה

יו"ר אגודת הסטודנטים וחבר התאחדות הסטודנטים לשעבר, פעיל חברתי וחבר מפלגת העבודה. מנוסה מאד בתחום האסטרטגיה.

 

התחלתי את דרכי במפלגת העבודה בערך בגיל 5 כאשר חילקתי פתקי  "אמת" למצביעים בדרכם לקלפי באשדוד. אני אחד מהבנים של אילן קרובי ז"ל. ציוני שעלה לארץ בגיל 11 בגפו לקיבוץ וברבות הימים היה מחלוצי העיר אשדוד הקים בה את הנוער העובד, ושימש כמזכיר איגוד מקצועי במועצת הפועלים.

מי שמכיר אותי יודע היטב שאני כאן כדי להביא לשינוי וכדי לנצח. מה שמניע אותי הוא הרצון והמחויבות המלאה לסייע לכל הישראלים שנמצאים במצוקות קשות, ונוספים שאבדו כבר מזמן את האמונה במנהיגים הפוליטיים.

אנשים עצובים ואדישים שכבר לא מצביעים ואם כן אז רק ברגע האחרון ובמועמד שנראה מבחינתם "הרע במיעוטו"! במערכות הבחירות האחרונות היו כ-20 מנדטים של קולות צפים שלא מצאו בתוך המפה הפוליטית במי לתת אמון.

בשנים האחרונות, מעבר לכל הכישלונות הרבים של הממשלה אנחנו עדים להתרסקות כל ערכי היושר והמוסר אשר מתחילים מלמעלה ומחלחלים מטה לכל פינה טובה (נשיא אנס, ראש ממשלה גנב, אסיר משוחרר שמכהן כשר, חברי כנסת שנתפסים במעילות ענק, ראשי עיריות שנתפסים (כל שני וחמישי) במעילות, משטרה שבכיריה מורשעים במעשים מגונים ועוד ועוד).

אני מגיע לכאן עם מסר ברור שאפשר וניתן לשנות את המצב ושזה תלוי רק בנו. אני מגיע בכוונה לבצע מהפכה חיובית. מהפכה שתתחיל בבית (במפלגת העבודה), ואח"כ תתפשט ותשפיע על כל תושבי המדינה (מכל המפלגות).

אני מגיע עם נחישות להראות שיש גם מנהיגות אחרת. כזאת שאינה מושחתת וכזו שמבטיחה לטפל וגם תטפל בכל הבעיות הכואבות, של הציבור ואף אחד לא יעצור אותנו או יעמוד בדרכנו.

היתרון שלי על פני האחרים שהוא, שאני מגיע מלמטה. לא איש עשיר ולא מנכ"ל חברות עם משכורות ענק. מחובר למצוקות של הציבור. כואב את כאבם וכועס את כעסם. אני מאמין ביכולתי להרים את העם הזה למקום אחר. מקום של שפיות ושל תקווה אמיתית.

אני מצפה מכל מי שעדיין חלם וחולם על מנהיגות אחרת ועל החזרת מפלגת העבודה להנהגה המדינה שיתמוך בי וביחד נעשה את המהפכה הכול כך מתבקשת!

 

הוד קרובי.