ותיקי התנועה

הודעות ופרסומים

2017-04-13 23:30:54

מאמרים נוספים

סיכום דיוני מזכירות ותיקי התנועה - 6 באפריל 2017, פנסיה וביטוח לאומי


הנושא העיקרי שנדון היה מערכת ההצמדות של הפנסיה וקצבות  הזיקנה של הביטוח הלאומי.  הוקם צוות שיעסוק בעניין

  1. פנסיה וביטוח לאומי לגמלאיםחברינו מתא עובדי המדינה בי-ם דיווחו לנו כי בקרוב עומד להיחתם בין הממשלה להסתדרות הסכם שכר לעובדי המדינה, ובו שוב אין התייחסות לגבי הגמלאים. הם מבקשים כי נפעל להעלות את הנושא על סדר היום ע"מ למנוע את האפלייה/שיכחה, כפי שאירעה בחתימת ההסכם הקודם בו העובדים קיבלו והגמלאים נשכחו. לאחר דיון מקיף הוחלט:

    1. הוקם צוות מלווה בראשות יעקב לידר ואיתו צביקה אושפיז, מנחם פרימן וישראל הירשהורן. הצוות ירכז באופן קבוע את הטיפול בנושאי גימלאות וקצבת ביטוח לאומי.
    2. הצוות יכין מסמך /תכנית עבודה ראשונית, ויציג אותה בישיבת המזכירות הקרובה.
    3. הצוות יבדוק היכן עומד המו"מ דלעיל בין הממשלה להסתדרות, ויכין נייר עמדה בנושא "הסכם העבודה החדש לעובדי המדינה – התייחסות לגימלאים עובדי המדינה".
    4. לישיבת המזכירות הקרובה יוזמנו יו"ר המפלגה, יו"ר ההסתדרות, יו"ר הסתדרות הגמלאים, החכי"ם איציק שמולי ונחמן שי – ראשי שדולת הגמלאים בכנסת וחה"כ מיכל בירן, המטפלת בהגשת הצעת חוק סיעתית בנושא. הם יתבקשו להציג את עמדתם בנושא, ולפרט איך בכוונתם לקדם עמדה זו. .
  2. ישיבת המזכירות הקר

תיאור כללי


ותיקי התנועה הוא הגוף הרשמי המאגד את כלל חברי המפלגה מעל גיל 62. הגוף המרכז את פעילות ותיקי התנועה הוא מזכירות ותיקי התנועה אשר מקיימת פגישות סדירות, מתייחסת לנושאים שעל סדר היום המפלגתי והלאומי ועומדת בקשר עם ותיקי התנועה בסניפים השונים. בחלק מסניפי המפלגה יש נציגים של מזכירות ותיקי התנועה אשר מרכזים את פעילות הותיקים בסניף ועומדים בקשר רציף עם המזכירות

 

פניה למוסד ותיקי התנועה

אנחנו כאן בשבילך.