עמיר פרץ

ח״כ עמיר פרץ ברחובות

עמיר פרץ ברחובות מדינת ישראל

ח״כ עמיר פרץ ברחובות:

במסגרת מסע ״אופקים-אפקה-אפיקים״ להפלת החומות בחברה הישראלית ולבניית תשתית לתיקונה מגיע לרחובות שר הביטחון לשעבר, ח״כ עמיר פרץ (המחנה הציוני). הציבור הרחב וחברי המפלגה בעיר מוזמנים!

על סדר היום:

מדינת ישראל לאן?! המפגש שיעסוק באתגרים מדיניים-ביטחוניים, כלכליים-חברתיים, סביבתיים ואחרים מולה מתמודדת מדינת ישראל. בתום המפגש יתאפשר לנוכחים להציג שאלות ולקיים דיון פתוח בגובה העיניים עם חבר-הכנסת פרץ.

תאריך ושעה:

יום א׳, 4.9.16, בשעה 19:00

מקום האירוע:

מועדון בני ברית, הרצל 183

אודות עמיר פרץ:

הוא חבר הכנסת בסיעת המחנה הציוני. בעבר היה סגן ראש הממשלה, שר הביטחון, שר להגנת הסביבה, יושב ראש מפלגת העבודה, יושב ראש ההסתדרות החדשה וראש עיריית שדרות. כיום הוא חבר הכנסת הותיק ביותר, מכהן כיו״ר ועדת המשנה להגנת העורף בועדת החוץ והביטחון וכחבר בועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי. כמו כן, הוא מכהן כיו״ר השדולה למעמד האדם העובד בישראל.

הישגיו הבולטים כוללים את פיתוח מערכת ״כיפת ברזל״ והובלת המערכה כנגד החיזבאללה ב-2006 והבטחת שקט והרתעה מעל לעשור בגבולה הצפוני של ישראל, העלאת שכר המינימום, קביעת חוק פנסיה חובה לכל אזרח, הגדלת סל התרופות וצמצום כוחן של חברות כוח האדם. כשר להגנת הסביבה יזם מכרז לפתיחת מפעל לייצור אמוניה במישור רותם, צעד שמצמצם את הסכנות הביטחוניות והסביבתיות במפרץ חיפה ומייצר מקומות עבודה, סגר את חוות הקופים מזור והעביר את ״חוק השקיות״ (החוק לצמצום השימוש בשקיות נשיאה חד פעמיות).

בכנסת הנוכחית מקדם את תיקון חוק ״שירות הביטחון״ להשוואת תנאי השירות של בני ישיבות ההסדר ושאר חיילי החובה, ואת ההצעה לתיקון החוק להגנת האזרח ״מחיר אחיד ברשתות השיווק״ לקביעת אותו מחיר לאותו סל מוצרים בסניפים השונים של אותה רשת שיווק ברחבי הארץ.

ח״כ עמיר פרץ ברחובות – אתם/ן מוזמנים/ות!