ח"כ נחמן שי

ח"כ נחמן שי למען חיילים

חברות וחברים,

לפני מספר שבועות, התחלתי בפרויקט שכל מטרתו לעזור לחיילי צה"ל, להם אני שומר פינה חמה בלב. אני רוצה לשתף אתכם באחת מפניות רבות המגיעות ללשכתי. לפני שבוע הצלחנו לסייע לחייל שהיה שרוי במצוקה גדולה. אמו אם חד הורית, והמשפחה נמצאת במצב כלכלי רעוע. החייל פנה ללשכתי אחרי שניסה שנה וחצי לקבל את הזכויות המגיעות לו ונתקל, שוב ושוב, בביורוקרטיה ובאטימות מצד המערכת. על ידי הפעלת גורמים שונים, ותוך כדי טיפול מסור, הצלחנו יחד עם הצוות שלי לעזור לו וסידרנו לו לראות רופא, מענק חד פעמי ותשלום תשמ"ש חודשי, שעתיד לעזור משמעותית למשפחתו ויאפשר לו לסיים את שירותו הקרבי ב'ראש שקט'.

חיילים רבים נדרשים במהלך שירותם הצבאי להמשיך ולדאוג למשפחתם. צה"ל מוכרח להמשיך לחבקם ולגלות רגישות גבוהה, הם חלק בלתי נפרד מכולנו. זו חובה מוסרית וערכית, יש לטפל בכל מקרה לגופו ובצורה המקצועית והרצינית ביותר.

אני שמח מאד על השינוי המבורך. בהזדמנות זו ברצוני להודות לצוות האיכותי שלי ובראשם ליוחאי, לצוות "מעגלים מתרחבים", למשרד הביטחון, קרן הידידות ועיריית אופקים על המסירות, המחויבות והאכפתיות. אני מזמין אתכן ואתכם, חיילי צה"ל, להמשיך ולפנות אלינו. מבטיח לדאוג לכם.

שלכם, נחמן.