ח"כ מרב מיכאלי

בלוג אישי

2016-12-15 10:41:01

מאמרים נוספים

ח"כ מרב מיכאלי : אושר בועדת העבודה בשורה אמיתית לעצמאים: הפחתה בדמי הביטוח הלאומי והפקדה לתכנית חיסכון לפרישה.


ח"כ מרב מיכאלי : מדי פעם זה מצליח. אושר בועדת העבודה בשורה אמיתית לעצמאים: הפחתה בדמי הביטוח הלאומי והפקדה לתכנית חיסכון לפרישה. מה שלשכירות ושכירים הוא בסיסי, יהיה עכשיו גם נחלתם עצמאיות ועצמאים שמפרנסים משפחות, מעסיקים עובדים ותורמים תרומה [...]

לוח אירועים

הצטרפו לניוזלטר

פניה אישית לח"כ מרב מיכאלי

אני כאן בשבילך.


02-6408230
michaelim@knesset.gov.il

קורות חיים


לשעבר עיתונאית בכירה ומרצה באוניברסיטאות ובמכללות בנושאי תקשורת ומגדר. מקימת קבוצת "עזרת נשים", הפועלת למען מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית. חברה בוועד הפועל של ”ישראל יוזמת – יוזמת השלום הישראלית".

מרב מיכאלי, לשעבר פובליציסטית ומראיינת בעתון "הארץ", עיתונאית, אשת תקשורת ופעילה חברתית ופמיניסטית ותיקה. את דרכה המקצועית החלה בגלי צה"ל, שם הגישה במשך עשר שנים תכניות אקטואליה ותכניות בידור. בהמשך הקימה את תחנת הבת גלגל"צ והיתה שותפה להקמת "רדיו תל אביב", בשתיהן הגישה וערכה מגוון תכניות.

ב"רדיו תל אביב" אף שימשה כמנהלת התכניות ובהמשך הגישה גם את תכנית הבוקר ב 103. בטלוויזיה החלה את דרכה בהגשת "מבט ספורט" (ערוץ 1) ו"רואים 6/6" (הטלוויזיה החינוכית). ב-93', עם הקמת ערוץ 2, הייתה שותפה לתחילת שידורי "קשת", שם ערכה והגישה את "שישי חי". בהמשך הגישה, בערוצים שונים, מגוון תכניות ראיונות, אקטואליה ובידור.

בשנת 97' הקימה את קבוצת "עזרת נשים", במסגרתה היא משמשת יו"ר בפועל של מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל. מאז, היא מעורבת במגוון פעילויות וארגונים חברתיים ופמיניסטיים. חברה בהנהלת תנועת 'ישראל יוזמת' שמקדמת את יוזמת השלום הערבית. רווקה, ומתגוררת בתל-אביב עם בן זוגה, כלבה ושני חתולים.