ח"כ זוהיר בהלול

בלוג אישי

2015-07-20 07:48:57

מאמרים נוספים

ועדת הפנים דנה אתמול בדיון שיזמתי ביחד עם קבוצת חברי כנסת, בגזענות שנתגלתה בחברת גליל מגורים


ועדת הפנים דנה אתמול בדיון שיזמתי ביחד עם קבוצת חברי כנסת, בגזענות שנתגלתה בחברת גליל מגורים. בתחקיר ששודר בחדשות ערוץ 10, נראה בבירור כי נציגי החברה מתחמקים מלקוח ערבי באמתלות שונות ומעניקים שירות לבבי לתושבת יהודייה ששאלה את אותן השאלות. בתחק[...]

לוח אירועים

הצטרפו לניוזלטר

פניה אישית לח"כ זוהיר בהלול

אני כאן בשבילך.


02-6408042
Zouheirb@knesset.gov.il

קורות חיים


זוהיר בהלול נולד בשנת 1950 בעכו. הוא התחנך בתיכון טרה-סנטה בעכו ולמד הוראה במכללה האקדמית הערבית בחיפה. במקצועו הוא כתב, מגיש, מנחה ופרשן ברדיו.

בשנים 1970–1974 היה מורה בבית-הספר טרה-סנטה בעכו. בשנים 1974–2005 היה כתב ברשות השידור, ובהמשך שידר משחקי מונדיאל, אולימפיאדות ואירועים מרכזיים בספורט הישראלי בערוץ הראשון וברשת ב' של "קול ישראל", לרבות התוכנית "שירים ושערים". בשנת 2005 הגיש תוכניות אקטואליה בערבית במסגרת "טלעד", וכן היה סמנכ"ל ומנחה תוכנית אקטואליה ברדיו א-שאמס. משנת 2001 ועד היבחרו לכנסת בשנת 2015 היה מרצה לתקשורת במכללה האקדמית עמק-יזרעאל. הוא זכה בפרסי הצטיינות ומצוינות על עבודתו בתקשורת.

בשנת 2010 פרסם יחד עם רמי ברוש ויגאל ביטון את "האנציקלופדיה לכדורגל ישראלי". הוא כתב באופן קבוע באתר האינטרנט ONE ומפרסם מאמרים במקומונים בצפון.

לראשונה נבחר לכנסת העשרים מטעם המחנה הציוני, והוא חבר בוועדת הפנים והגנת הסביבה ובוועדה המיוחדת לפניות הציבור. כמו כן הוא יושב-ראש השדולה לקידום הספורט ואורח החיים הספורטיבי, השדולה לערים מעורבות בישראל והשדולה לקידום חיים משותפים בין ערבים ויהודים, וחבר בשדולה לקידום החינוך בחברה הערבית, בשדולה לביטחון הפנים, בשדולה למאבק בגזענות, בשדולה לחיזוק הקשרים בין מדינת ישראל לעם הכורדי, בשדולה למאבק בתאונות הדרכים, בשדולה לקידום זכויות הדרוזים והצ'רקסים בישראל, בשדולת התרבות ובשדולה למעמד האדם העובד בישראל.

זוהיר בהלול אלמן ואב לשלושה ילדים.