ח"כ איילת נחמיאס-ורבין

בלוג אישי

2016-11-24 09:02:28

מאמרים נוספים

איילת נחמיאס ורבין : תיקון לחוק התכנון והבנייה - התניית קבלת רישיון לבניית גני משחקים ושעשועים עבר בקריאה טרומית


חוק שלי עבר היום בקריאה טרומית! אזרחי ישראל חשופים ל-300 ימי שמש בשנה. בשנת 2015 אובחנו בישראל 1,834 חולים חדשים עם מלנומה ממאירה של העור - סרטן גרורתי מסוכן. היום עברה בהצבעה טרומית הצעת חוק ההצללה שהובלתי בשיתוף ח"כ יפעת שאשא ביט[...]

הצטרפו לניוזלטר

פניה אישית לח"כ איילת נחמיאס-ורבין

אני כאן בשבילך.


02-6753333
ayeletn@knesset.gov.il

קורות חיים


איילת נחמיאס ורבין, עו"ד, בוגרת האוניברסיטה העברית במשפטים ובעלת תואר שני במשפט מסחרי בתכנית ת"א-Berkely. מאז שנת 2008 מכהנת כיו"ר "תבליט פלסטיק", חברה תעשייתית משפחתית המייצרת אביזרים לתעשיית המים ונחשבת חוד חנית בתחומה.  ב-13 השנים האחרונות כיהנה במספר דירקטוריונים בהם: זאפ גרופ, קופות הגמל של אל על, הרשות לפיתוח כלכלי של תל אביב, הקרן לנזקי טבע בחקלאות, אפקון תעשיות, דש קופות גמל ועוד. במסגרת תפקידיה פועלת נחמיאס ורבין לחיזוק התעשייה הישראלית, לחיזוק האחריות התאגידית בחברות ציבוריות וממשלתיות, להעסקה הוגנת של עובדים ולקידום תעסוקת מבוגרים מעל גיל 50.

 

במסגרת פעילותה הציבורית וכאשת סא"ל (מיל'.) בשריון הקימה נחמיאס ורבין את "פורום משפחות המילואמיניקים", שמטרתו לחזק את הקשר בין משפחות המילואימניקים לצה"ל. הפורום הוקם מתוך הכרה בחשיבות מערך המילואים וחשיבות המשפחה כמקור לתמיכה ולחיזוק איש במקביל, הקימה את הסניף הישראלי של ארגון הדירקטוריות הבינלאומי, המילואים כדי שיוכל למלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר. והיא מכהנת כיו"ר משותפת שלו ובכוונתה להמשיך ולקדם את השתתפותן של נשים במוקדי קבלת החלטות. פעילה בהתנדבות באלין בית-נועם, המשמש בית לבוגרים בעלי לקויות פיזיות ושכליות קשות, ומכהנת בוועד המנהל של מרכז יצחק רבין לחקר ישראל.

 

החלה את דרכה במגזר הציבורי בשנת 1992, כשעבדה עם רה"מ יצחק רבין ז"ל, ולאחר הירצחו כיהנה כמנכ"ל תנועת "שלום חבר" שהוקמה להנצחתו. על פעילותה הציבורית להטמעת השלכות הרצח וחינוך לסובלנות, זכתה ורבין בשנת 2006 בציון לשבח מאת ראש הממשלה. איילת גדלה בתל אביב אולם שורשיה המשפחתיים הם בנהלל, צפת וסלוניקי, והיא נכדתה של שרה המיתולוגית מקפה "תמר". איילת , 45, נשואה לעברי ורבין ואמא ליונתן (9) אסף ואלמה (3.5) ומתגוררת בתל אביב-יפו.

 

איילת חברה בוועדות: וועדת כלכלה, וועדת כנסת ובוועדה לזכויות הילד
איילת יו"ר השדולה למען התעשייה הישראלית ויו"ר שדולת המשפחה הישראלית