המשמרת הצעירה

המשמרת הצעירה : צעירות צעירי העבודה מפגינים בעקבות משבר הרכבת

הגיע הזמן להפריד את הדת מהמדינה.

ההצעה של אריה דרעי שמבקשת לסגור עסקים ומקומות בילוי רבים בשבת מתכתבת היטב עם דרישות נוספות כמו ביטול העבודות ברכבת וביטול חוק הגיוס לחרדים. מטרת כל הפעולות האלה היא אחת- לכפות על הציבור הישראלי הרחב אורח חיים אורתודוכסי, ולהפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה.

גם אנחנו רוצים להיות עם חופשי בארצנו, ולא ניתן לשיקולים הקואליציוניים הצרים של נתניהו שרוצה לשרוד בכל מחיר לבטל את כל ההשגים וההתקדמות הרבה שנעשתה.

לציבור הישראלי הרחב בכל הארץ, שעובד שעות ארוכות במשך כל ימי השבוע, נותר רק יום אחד בו הוא יכול לבלות, לקנות או סתם לראות סרט. צריכת תרבות והחופש לבחור כיצד לנצל את יום החופש שלנו הם זכותנו הבסיסית להחליט כיצד אנו רוצים לחיות את חיינו, ואנחנו לא ניתן שזכות זו תלקח מאיתנו. הסטטוס קוו הוא איזון בין שני צדדים, וכאשר צד אחד מנסה לפגוע באיזון הזה זה הזמן שלנו להאבק על כך.

אנו, צעירות וצעירי מפלגת העבודה מתכוונים לדרוש אמירה ברורה ממפלגתנו בנושא סגירת בתי העסקים בשבת בפרט ובנושא הפרדת דת ומדינה בכלל ולא ננוח עד שנקבל תשובות ברורות.

להצטרפות כתבו לנו בעמוד הפייסבוק שלנו.

 

קרדיט: ירון פישלזון

 

צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבתצעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת
המחנה הציוני - הפגנת הרכבת
צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת צעירי העבודה מפגינים נגד משבר הרכבת המחנה הציוני- הפגה גנד הפסקת עבודות הרכבת המחנה הציוני- קסניה סבטלובה - הפגנת הרכבת המחנה הציוני- קסניה סבטלובה - הפגנת הרכבתציפי לבני - המחנה הציוני - הפגנת הרכבת