סיעת המחנה הציוני ואגף החברות של מפלגת העבודה מזמינות אותך לערב שכולו שיח בנושאים שעל סדר היום. על דרינק ובאווירה טובה.

מיקום: בר ה״פנדה״, שד' המלאכות 1, ישפרו סנטר, מודיעין, יום ג׳ 28.6.16, פתיחת דלתות –  19:00.

״האם שיימינג ברשתות החברתיות הוא דבר ראוי, ואם כן באילו מקרים?״ – הרשתות החבריות כפלטפורמה לדיווח על התנהגויות פוגעניות.

במהלך המפגש נתייחס לפרשת רחלי רוטנר וינון מגל, שיימינג ברשת, נדבר על פרשיות כמו אלנבי 40 ואורי דניאל, ועל תפקידה של הרשת בפרשההאם כל פרסום הוא שיימינג? מה עם הזכות לשם הטובעל שאלות אלו ועוד, ינסו חברות וחברי הפאנל שלנו לענות בדיון מרתק וסוחף.

חברי הפאנל:

ח״כ מרב מיכאלי– יו"ר סיעת המחנה הציוני, מרכזת האופוזיציה. חברה בועדת החוץ והביטחון וועדת הכנסת. יו"ר השדולה הגאה בכנסת, יו"ר שדולת העצמאיות והעצמאים. ח"כ מיכאלי פעילה במאבק נגד פגיעה מינית כבר יותר מעשרים שנה. היא הקימה את "עזרת נשים" ופעלה רבות להקמת מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית. עוד לפני כניסתה לפוליטיקה, כאשת תקשורת מובילה, נודעה כפעילה פמיניסטית וכדמות בולטת במחנה השלום הישראלי.

ח"כ ועורכת דין רויטל סויד- חברה בוועדת חוקה חוק ומשפט, בוועדת הפנים והגנת הסביבה ובוועדה למינוי דיינים. עומדת בראש השדולה למיגור שיח מסית, אלים ובריוני ברשתות החברתיות. במסגרת המאבק בשיח פוגעני ברשתות החברתיות, פועלת ח״כ סויד להעלאת המודעות לנושא, הן במישור הפרלמנטרי ובכלל זה קידום הצעות חוק והן במישור החינוכי.

שלומית הברון- ילידת 1976 ואמא לשני בנים. ממייסדות ומפעילת עמותת 'אחת מתוך אחת'. נבחרה לאחת מ­40 המשפיעים של מגזין דה­מארקר. בעלת תואר ותעודת הוראה מאוניברסיטת תל אביב.

אבי לן- איש תקשורת, בעבר עורך בכיר ב"ידיעות אחרונות" ועורך ראשי של אתר “NRG”. מייסד דף הפייסבוק המיתולוגי "סטטוסים מצייצים", שנחשב לדף הפייסבוק המשפיע ביותר בישראל.

האירוע פתוח לציבור הרחב. הרשמה מראש מקנה משקה ראשון חינם.

***משקה ראשון בירה/ יין/ קאווה/ שתיה קלה.

הוסף ללוח שנה 06/28/2016 19:00 Europe/Mariehamn ״האם שיימינג ברשתות החברתיות הוא דבר ראוי, ואם כן באילו מקרים?״- הרשתות החבריות כפלטפורמה לדיווח על התנהגויות פוגעניות. במהלך המפגש נתייחס לפרשת רחלי רוטנר וינון מגל, שיימינג ברשת, הציבור בתפקיד השופט ועוד. נדבר על פרשיות כמו אלנבי 40 ואורי דניאל, ועל תפקידה של הרשת בפרשה. נעלה לדיון שאלות כמו : האם כל פרסום הוא שיימינג? האם למדינה מותר לפתוח בחקריה פלילית למרות שהדיווח נעשה שלא באמצעים המקובלים על ידי המשטרה? מה עם הזכות לשם הטוב? על שאלות אלו ועוד, ינסו חברות וחברי הפאנל שלנו לענות בדיון מרתק וסוחף. בר ה״פנדה״ שד' המלאכות 1, ישפרו סנטר, מודיעין מפלגת העבודה mifkad@havoda.org.il false MM/DD/YYYY