עמיר פרץ

איציק שמולי תומך במועמדותו של עמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה

איציק שמולי תומך במועמדותו של עמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה
 הלב מתרחב ומתמלא בגאווה. אני מודה לאיציק על תמיכתו שיקרה בעיניי מאוד.

איציק שמולי מביא עימו את מנהיגות העתיד שתוביל לריפוי החברה הישראלית. מדובר במנהיג חברתי מהמדרגה הראשונה וסמל של הישראליות, הדאגה והערבות ההדדית. כחבר כנסת, איציק הוא הח"כ החברתי הבולט ביותר מזה שנים. איציק שמולי מאמין ופועל בדרך של הצבת דוגמה אישית, בדרך מרשימה במיוחד.

כששמולי לצדי יקל עלי להביא ציבורים נוספים לתמיכה במפלגת העבודה ובגוש המרכז-שמאל ובכך להביא לקץ עידן נתניהו. העבודה בראשותנו, תנצח את נתניהו!

 

ההכרזה של ח"כ שמולי:

"בשנים האחרונות יש דבר אחד שמניע אותי בכל יום מחדש- שאיפה גדולה לשנות את פני הדברים במדינה. כך היה במחאה, כך קורה מדי יום בשכונות העיר לוד, כך גם בכל יום מחדש בחקיקה חברתית בכנסת. ולנוכח מה שקורה בחודשים האחרונים- הצורך בשינוי פני הדברים במדינה מעולם לא היה ברור יותר.
כשאני צריך לבחור היום היכן להפקיד את האמונה, את התקווה ואת המוטיבציה שלי במטרה לחולל את אותו השינוי התשובה עבורי היא מאוד ברורה: אלטרנטיבה נחושה ומסתערת בראשותו של עמיר פרץ שתנצח את הבחירות ותוביל לשינוי פני המדינה.
עמיר מנהיג בעל יושרה ומשנה אידיאולוגית סדורה שאותה לעולם אינו נרתע מלבטא בקול רם; הוא בעל רקורד אדיר של עשייה ביטחונית, מדינית וחברתית מרשימה והחשוב מכל- הוא מנהיג מאחד בתקופה של שנאה והסתה, היחיד שיכול להביא ציבורים נוספים למחנה המרכז-שמאל ושמסוגל להתנחל בלבבות של רבים ולהחזירם הביתה- למפלגת העבודה.
אני מאמין בכל לבי שהגיעה העת להחליף מנהיגות קורבנית, חרדה ומשותקת במנהיגות נועזת, מעוררת השראה ומאחדת. השינוי הוא אפשרי אם יהיו כאן מספיק אנשים שיהיו מוכנים להאמין בו, ולפעול למענו ולהיאבק עבורו. השינוי הוא אפשרי אם יותר ויותר אנשים יאזרו אומץ ויצאו מאזור הנוחות שלהם בעבור הסיכוי לשנות את הכיוון שאליו הולכת המדינה.
הסיפור הישראלי מעולם לא היה סיפור על דברים שבאים בקלות אלא סיפור על התעלות ועל התגברות ברגעי משבר, וכעת המדינה הזו והחלום שהיא מייצגת עומדים למבחן ואני קורא לכל מי שהמדינה הזו חשובה לו לצאת מאזור הנוחות ולהצטרף לעמיר ואליי במשימה החשובה."

לוידאו ההכרזה של שמולי בפייסבוק